RN73H2ATTD4320F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4320F50
JLCPCB Part #
C3955271
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS