RN73H2ATTD41R7C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD41R7C50
JLCPCB Part #
C2539349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS