RN73H2ATTD4023F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD4023F25
JLCPCB Part #
C4071600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS