RN73H2ATTD3831C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3831C50
JLCPCB Part #
C2539378
Description
125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS