RN73H2ATTD3612C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3612C25
JLCPCB Part #
C2538686
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS