RN73H2ATTD3573B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3573B10
JLCPCB Part #
C4117582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS