RN73H2ATTD3571A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD3571A05
JLCPCB Part #
C4128000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS