RN73H2ATTD3240A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD3240A05
JLCPCB Part #
C4115607
Description
125mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS