RN73H2ATTD3001B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3001B50
JLCPCB Part #
C2538389
Description
125mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS