RN73H2ATTD2671F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2671F50
JLCPCB Part #
C2511031
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS