RN73H2ATTD22R9D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD22R9D25
JLCPCB Part #
C2508865
Description
125mW 22.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS