RN73H2ATTD22R0D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD22R0D100
JLCPCB Part #
C4189926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS