RN73H2ATTD2231A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD2231A05
JLCPCB Part #
C4298610
Description
125mW 2.23kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS