RN73H2ATTD21R0B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD21R0B50
JLCPCB Part #
C4119733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS