RN73H2ATTD2082A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD2082A05
JLCPCB Part #
C3971975
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS