RN73H2ATTD1910F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1910F50
JLCPCB Part #
C2515941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS