RN73H2ATTD1622A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1622A10
JLCPCB Part #
C4091017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS