RN73H2ATTD1562B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1562B05
JLCPCB Part #
C4140928
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS