RN73H2ATTD1492F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1492F10
JLCPCB Part #
C4233988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS