RN73H2ATTD1333F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1333F100
JLCPCB Part #
C2517407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS