RN73H2ATTD1331F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1331F10
JLCPCB Part #
C2562752
Description
1.33kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS