RN73H2ATTD1323D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1323D100
JLCPCB Part #
C4127725
Description
125mW 132kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS