RN73H2ATTD1321B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1321B50
JLCPCB Part #
C2547453
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS