RN73H2ATTD1181B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1181B50
JLCPCB Part #
C2547363
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS