RN73H2ATTD1154B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1154B50
JLCPCB Part #
C4023010
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS