RN73H2ATTD1113C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1113C50
JLCPCB Part #
C2540953
Description
-55℃~+155℃ 111kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS