RN73H2ATTD10R4F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD10R4F25
JLCPCB Part #
C2509750
Description
-55℃~+155℃ 10.4Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS