RN73H2ATTD1093F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1093F50
JLCPCB Part #
C2511009
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS