RN73H2ATTD1093C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1093C50
JLCPCB Part #
C2540773
Description
109kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS