RN73H2ATTD1051B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1051B10
JLCPCB Part #
C3995885
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS