RN73H1JTTD98R8D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8D100
JLCPCB Part #
C4184099
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS