RN73H1JTTD98R8A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8A25
JLCPCB Part #
C3949394
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS