RN73H1JTTD9883B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9883B50
JLCPCB Part #
C4269825
Description
100mW 988kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS