RN73H1JTTD9881A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9881A10
JLCPCB Part #
C4072758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS