RN73H1JTTD9880B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9880B25
JLCPCB Part #
C4356201
Description
100mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS