RN73H1JTTD9762F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9762F25
JLCPCB Part #
C3951878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS