RN73H1JTTD9761B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9761B50
JLCPCB Part #
C3940333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS