RN73H1JTTD9761B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9761B10
JLCPCB Part #
C4205832
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS