RN73H1JTTD9760F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9760F50
JLCPCB Part #
C4272999
Description
100mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS