RN73H1JTTD9760F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9760F100
JLCPCB Part #
C4296216
Description
100mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS