RN73H1JTTD96R5F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD96R5F50
JLCPCB Part #
C4055292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS