RN73H1JTTD9650D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9650D100
JLCPCB Part #
C4056781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS