RN73H1JTTD9650B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9650B50
JLCPCB Part #
C3984692
Description
100mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS