RN73H1JTTD9533F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9533F25
JLCPCB Part #
C4148617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS