RN73H1JTTD9533D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9533D100
JLCPCB Part #
C3980111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS