RN73H1JTTD9532D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9532D50
JLCPCB Part #
C3976952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS