RN73H1JTTD9530F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9530F10
JLCPCB Part #
C4187486
Description
100mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS