RN73H1JTTD94R2A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD94R2A25
JLCPCB Part #
C4075870
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS