RN73H1JTTD9422F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9422F25
JLCPCB Part #
C4224497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS