RN73H1JTTD9422C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9422C10
JLCPCB Part #
C4342423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS